چه کسانی با اسم مستعار در رادیو فردا کار می کنند؟

 

به نقل ازرادیو دیروز،بحران هویت و موجی از اسم های مستعار در رادیو فردا نشان از این موضوع دارد که طیف وسیعی از عوامل رادیو فردا برای فاش نشدن هویت واقعی خود و این که برای چه موسسه ای فعالیت می کنند به شدت نگران هستند.کسانی که تا مدتها با پز روشنفکری و ژست روزنامه نگاری آزاد را می دادند حالا برای استماع اوامر مدیران آمریکایی خود باید دست به هر تلاش مذبوحانه ای بزنند تا دلارهای آمریکایی بر سر سفره های آنها بیاید و لقمه شبشان شود.
به همین منظور رادیو دیروز در این خبر تلاش می کند تا اسم واقعی بعضی از عوامل رادیو فردا را که با هویت های مجعول قلم زنی می کنند و دست به سیاه نمایی علیه کشورشان می زنند منتشر نماید:
«علی عنقایی» که با نام مستعار «شاهین بشیری» فعالیت می کند.
«بیتا ملکوتی» که با نام مستعار «مانیا منصور» فعالیت می کند.
«محمد حسین بقراطی» که با نام مستعار و البته دخترانه «نیوشا بقراطی» گویندگی می کند.
«قدرت الله شهیدی» که با نام «جمشید زند» در رادیو فردا کار می کند.
«حمید فاطمی» هم با نام مستعار «شاهین فاطمی» کار می کند.
«جواد کوروشی» هم کسی است که با نام مستعار «فریدون زرنگار» خبرهای اقتصادی را برای رادیو فردا قلم می زند.
«میرمنصور حسینی» هم با اسم مستعار «کیوان حسینی» فعالیت می کند.
«روزبه بوالهری» (همان جاسوس افغانستان) با اسم مستعار «بهروز کارونی» خبرهای طبقه کارگری را جعل می کند.
اینها بخشی از افرادی بودند که با هویت های نامعلوم سعی در انتشار به اصطلاح خبرهای آزاد و شفاف!!!! دارند.همانهایی که حتی در پشت اسمهای دروغین پنهان شده اند و مدعی انتشار اخبار صادقانه و تزریق آن به بدنه جامعه هستند.

/ 3 نظر / 29 بازدید
resaneyepars

ما مردم ایران نه از شما ها خوشمون میاد ونه از این وطن فروش ها ی اپوزیسیون ما فقط به مشایی رای خواهیم داد چون ایران پرسته پاینده ایران

خادم محبان الزهرا سلام الله علیها

سلام همسنگر- خداقوت با "بیانات حضرت امام خامنه ای مدظله العالی در دیدار جمعی از فرماندهان ارتش و تعدادی از خانواده های ارتشیان+ زیارت آل یس" به روزم. تشریف بیاورید وب هیئت محبان الزهرا سلام الله علیها. خوشحال میشیم. درپناه چادر خاکی مادرمون حضرت زهرا سلام الله علیها باشید التماس دعا