سایت جرس خبر داد:بررسی نتایج حاصل نسل کشی جمعی در برمه از سوی شیرین عبادی!!!!

بر این اساس از تمامی کسانی که از هم اکنون به فکر آتش زدن سط زباله ها و شکستن شیشه های بانکها هستند و شعار تقلب در انتخابات را حق مسلم خود می دانند عاجزانه درخواست دارد تا به سایت این موسسه حقوق بشری غیر انتفاعی وارد شده و با توجه به محدودیت در ثبت نامه ها، حق عضویت خود را از هم اکنون واریز نمایند. شعار این دوره سازمان غیر انتفاعی حقوق بشری شیرین عبادی عبارت است از "ما نیازمند کمکهای دلاری سبز شما هستیم لطفا ما را در جمع آوری آبونمان یاری کنید"
به نظر کانون مدافعان غیر انتفاعی از شیرین عبادی و بر و بچ، پاکسازی‌ که البته به قیمت کشتار و قتل عام مسلمانان روهینگیا توسط بودیست‌های تندروی ماگ‌ و راخنیز و در سکوت نظامیان دولت میانمار در حال رخداد است حق مسلم انها بوده و از این رو است که سازمانهای حقوق بشر موازی با کانون شیرین عبادی قویا از قتل عام مسلمانان برمه حمایت کرده و در حال مذاکره با سازمان ملل برای ارسال کمک به این بدبختهای ماگ و راخنیز است.
خانم عبادی در خصوص "مرکز حامیان حقوق بشر" گفت که این مرکز غیر انتفاعی بوده و به هیچ حزب، گروه یا حکومتی وابسته نیست. او همچنین گفت که شیوه فعالیت "مرکز حامیان حقوق بشر" به دلیل دوری از ایران کمی متفاوت از کانون مدافعان حقوق بشر است و رضا ربع پهلوی هم عدم وابستگی مرکز غیر انتفاعی وی را مهر زده و مورد تایید قرار داده است.
به گزارش جرس، خانم عبادی تأکید کرد که کانون مدافعان حقوق بشر منحل نشده است و سایت آن با کمک اعضای کانون به طور مرتب به روز می شود و همچنین سایر فعالیت هایی که امکان انجام آن در شرایط فعلی امکان پذیر باشد، ادامه خواهد داشت.
رییس کانون غیر انتفاعی مدافعان حقوق بشر در ادامه گفت که "مرکز غیر انتفاعی حامیان حقوق بشر" در حقیقت خواهر دو قلوی "کانون مدافعان حقوق بشر برمه" است و نه جایگزین آن.
این نهاد حقوق بشری قرار است به عنوان اولین فعالیت خود، همایشی را با عنوان "بررسی عملکرد و نتایج حاصل نسل کشی جمعی در برمه" برگزار کند. این همایش با همکاری "سواس (SOAS) دانشگاه لندن" در تاریخ اول ماه جون 2013 برگزار می شود که در آن «آن سان سوچی» و بودیست‌های تندروی ماگ‌ و راخنیز به ارائه نظرات خود می پردازند.

/ 3 نظر / 44 بازدید
در مسلخ عشق جز نکو را نکشند...

سلام قصد به روز کردن ندارید؟؟؟؟؟ این ها که مهم نیستن از اینها بزرگتر در برابر ملت ایران ضعیف هستن خوشحال میشم بسر بزنید به روز هستم.

ب

سلام-هلول ماه رمضان مبارک با "سوال :در مناطق قطبی چگونه باید نماز و روزه خواند؟" به روزم. تشریف بیاورید وب هیئت محبان الزهرا سلام الله علیها. خوشحال میشیم. درپناه چادر خاکی مادرمون حضرت زهرا سلام الله علیها باشید التماس دعا

جالب

سلام شما هم که شدی سایت خبری!!