توپ در زمین آمریکاست

آنچه در ذیل می‌آید بخشی از مهمترین محورهای فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با مسئولان نیروی هوایی است:

* نو به میدان آمده‌های دولت آمریکا مانند دولت‌های سابق خود مجدداً مسئله مذاکره را تکرار کرده و می‌گویند توپ در زمین ایران است. توپ در زمین آمریکاست که باید پاسخ دهند مذاکره با فشار و تهدید و بدون حسن نیت چه معنایی دارد؟

* مذاکره برای اثبات حسن نیت است، در حالی که تمام رفتار آمریکا در عمل حاکی از سوء‌نیت است.

* علت تأکید آمریکا بر مذاکره، شکست سیاست‌های منطقه‌ایش است. آمریکا برای جبران این شکست نیاز به برگ برنده کشاندن نظام انقلابی و مردمی جمهوری اسلامی به پای میز مذاکره و نمایش حسن نیت خود به دنیا دارد.

* رفتار آمریکا در حمایت از فتنه داخلی و فتنه‌گران، لشکرکشی به افغانستان با ادعای مبارزه با تروریسم و همکاری با همان تروریست ها علیه سوریه و ایران، حمایت از عوامل صهیونیستی ترور دانشمندان ایرانی، اعمال تحریم‌های به اصطلاح خودشان فلج‌کننده علیه ملت ایران، هیچ سنخیتی با حسن‌نیت برای مذاکره ندارد.

* مذاکره همراه با فشار یعنی اسلحه مقابل ملت ایران گرفته و می‌گویند یا باید مذاکره کنی یا شلیک می‌کنیم. بدانید ملت ایران در مقابل این تهدیدها مرعوب نخواهند شد.

* عده ای از روی ساده لوحی یا غرض از پیشنهاد مذاکره آمریکا خوشحال میشوند؛مذاکره مشکلی را حل نمیکند. امروز اگر کسانی بخواهند سلطه آمریکا را مجددا درکشور برقرار کنند،ملت گریبان آنها را خواهد گرفت.

* من دیپلمات نیستم، من انقلابیم و حرف را صریح و صادقانه میگویم/شما (آمریکاییها) اسلحه را مقابل ایران میگیرید و میخواهید مذاکره کنید،ملت ایران مقابل این چیزها مرعوب نخواهد شد.

* مسئولین، مصالح کشور را حفظ کنند و این بداخلاقیهایی که دیده میشود را کنار بگذارند. در آینده درباره این بداخلاقیها با مردم صحبت خواهم کرد.

* ملت ایران مصمم، یکدل و فعال است.

* ملت ایران در روز 22 بهمن به فضل پروردگار و توفیق الهی یک بار دیگر نشان خواهند داد که برای حفظ پایداری انقلاب مصمم‌تر از همیشه در صحنه و همدل و همزبان و هم‌جهت هستند.

/ 8 نظر / 28 بازدید
علی میرزایی

سلام بسیار کوبنده وقوی ایراد کردندهنوزهم آمریکاییها سیاست هویج وچماق بکار میبرند .به ماهم سری بزن همشهری تادرودی دیگر بدرود[گل][خداحافظ]

درمسلخ عشق جزنکو رانکشند

سلام جدیدا شنیدینم که آقای رضایی پوستراش هم بیرون دادن و تبلیغاتی برای انتخابات میکنن با مطلب تاحالا گدایی کردید ؟ به روزم

خادم محبان الزهرا سلام الله علیها

سلام - فجر انقلاب میارک با "همه آمدیم فقط به عشق سید علی- 22 بهمن 1391 + تصاویر راهپیمایی " به روزم. تشریف بیاورید وب هیئت محبان الزهرا سلام الله علیها. خوشحال میشیم. درپناه چادر خاکی مادرمون حضرت زهرا سلام الله علیها باشید التماس دعا

پرواز بی پروا

سلام بر شما بنظرم جالب ترین قسمت این نطق حضرت آقا اون جایی هست که فرمودند: آمریگا میخواهد از ایران برگ برنده داشته باشد و آن هم کشاندن ایران به نیز مذاکرات است... وبلاگم بروز شده،ما رو از نظرات خودتون بی بهره نذارید شما عضو کدام جناح هستید؟ راست یا چپ؟!

فدائیان عدالت

سلام و رحمت وزیر محترم آموزش و پرورش آیا تا به حال درد سوختن را چشیده اید ؟ آیا تا به حال سوز سرما را چشیده اید ؟ آیا تا به حال اسم مدارس کپری به گوشتان خورده است ؟ چند روستا را برایتان نام ببرم تا قبول کنید بعد از 34 سال از نظام مقدس هنوز که هنوز است بسیاری از روستاها مدارسشان کپری و چادری است ؟ آیا تا به حال اسم این روستاها را شنیده اید ؟ روستاهائی با مدارس کپری آنهم بدون امکانات و بخاری و صندلی و زیلو و تابلوی وایت برد و امکانات آموزشی و حتی دستشویی!!! تا چه برسد به کامپیوتر و اینترنت و ..... فدائیان عدالت؛ یک جمع جهادی کوچک با کارنامه ای بزرگ... منتظر لبيک سبز شما هستيم… [گل]

آدم بزرگ

کاش اون آقایونی که باید صحبت های آقا را بخوانند بخوانند و بشوند و عمل کنند

آدم بزرگ

بالاخره انتظار ها به پایان رسید!! دردهای دل من به روز شد... چشم به راه حضور گرم شما هستیم...