تا انتخابات...

دعوت مطبوعاتی های اصلاح طلب از هاشمی:
جمعی از خبرنگاران و وبلاگ نویسان دوم خردادی برای دعوت از آیت اله 78 ساله جهت نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری به دیدار اکبر هاشمی رفسنجانی رفتند. دعوت سازماندهی شده از هاشمی رفسنجانی اما همه محور این ملاقات نبود بلکه مدعوین به جز معدودی از خبرنگار رسانه های اصولگرا آمده بودند تا با طرح برخی حرف ها، حمایت خود را از دولت وحدت ملی اعلام کنند.
اولین میتینگ تبلیغاتی:
محسن رضایی با بهره گیری از هفته وحدت و ولادت پیامبر اعظم(ص) میتینگ "شکوه وحدت" را در سالن شهدای هفتم تیر برگزار کرد در حالی که در این همایش مثلا وحدتی، خبری از دیگر اضلاع وحدت در میان نبود و مشخص نشد که اصولا قرار است ویا با چه کسانی به نظاره شکوه وحدت خواهند نشست!
«انتخابات آزاد» توطئه ایی برای بعد از انتخابات:
آیت آله محمد یزدی رئیس جامع مدرسین حوزه علمیه قم با بیان اینکه طرح شعار «انتخابات آزاد» توطئه ایی برای بعد از انتخابات است، افزود: در فتنه 88، توطئه کردند و قبل از اینکه انتخابات برگزار شود، گفتند که تقلب شده است.
خاتمی خودش هم می داند که رهبر نیست:
یکی از تئوریسین های جریان اصلاحات گفته است، شاید اصلاح طلبان رای دادن آقای خاتمی را نشانه ایی مثبت بدانند در حالی که این کار هیچ اهمیتی نداشت. اگر خاتمی خود را در مقام رهبر اصلاحات می شناسد باید این کار را با اعلام قبلی و در خواست طرفدارانش برای حضور در پای صندوق ها آن هم جلوی خبرنگاران و در تهران انجام می داد.
ملاک هاشمی با ملاک امام  و آقا هم خوانی ندارد:
 عضو کمسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت : اظهار نظر اخیر هاشمی درباره انتخابات، با ملاک امام و آقا همخوانی ندارد. متاسفانه ملاک آقای هاشمی در مباحث مربوط به انتخابات ملاک و معیار کشورهای تجاوزگر است که در انتخابات های این کشور ها تنها منافع طبقه خاصی از جامعه در نظر گرفته میشود و اکثریت مردم و به ویژه طبقات محروم جامعه مورد توجه نیستند.

منبع: همسو

/ 4 نظر / 23 بازدید
پرواز بی پروا

سلام علیکم ای کاش روی این مواردی که ذکر کردید، بیشتر بحث میکردید. مثلا همون مورد اول... اگر این سردار سازندگی(هاشمی رفسنجانی[نیشخند]) دوباره در ذهن خود مرور میکرد که همین جبهه اصلاحات(دوم خردادی ها) در مجلس ششم و انتخابات ریاست جمهوری دوره ی نهم چه بلایی به سرش آوردند دیگر هوس نمیکرد حتی کوچکترین ملاقات با این جناح داشته باشد!

abi021

سلام وب قشنگي داري به ما هم سر بزن نظريادت نره براي تبادل لينک هم امادم موفق باشي

حدیث اقا

حکایت هاشمی متاسفانه مصداق آیه ان الذین قالوا ربنا الله ثم استقاموا فلا خوف علیهم و لا هم یحزنون / احقاف 13 البته فقط استقامتش جای حرف داری وبقیه مطالب /ربنا الله گفت ولی بخاطر دخترش همسرش فرزنداش استقامت را شکست...چه کارها که نکردند اولاد هاشمی باسفر به انگلیس/وقتی تو فتنه درخیابون گرفتنش گفت رفته بودم ساندویچ بخرم /راستی اون روز کدوم ساندویچی باز بود؟؟؟؟؟

درمسلخ عشق جزنکو رانکشند

سلام فعلا که آقای هاشمی از لحاظ سنی طبق قانون نمیتونن بیان و کاندید بشن مگه این که تا اون موقع توی قانون تغییراتی به وجود بیارن